FAQ

Samodzielnie możesz zmienić wyłącznie adres mailowy.

Pozostałe dane wymagają naszej akceptacji. Jeśli chcesz dokonać zmiany/aktualizacji danych wypełnij odpowiedni Formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt przed zalogowaniem, bądź po kliknięciu w „Email do supportu” już po zalogowaniu się na swoje konto. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu trzech dni roboczych.

W przypadku zmiany adresu zamieszkania lub korespondencyjnego konieczne będzie również przesłanie do nas (pocztą tradycyjną, faxem lub e-mailem) odpowiedniego oświadczenia.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie

W przypadku konta zarejestrowanego na osobę fizyczną, nieprowadzącą działalności gospodarczej, należy przesłać do nas pocztą tradycyjną oświadczenie o zmianie właściciela konta, podpisane przez obie strony, wraz z kopiami dowodów osobistych.

Jeśli konto zarejestrowane jest na firmę, należy przesłać do nas pocztą tradycyjną oświadczenie o zmianie właściciela konta, podpisane przez obie strony, wraz z kopiami dokumentów firmowych: NIP, REGON, KRS lub Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Adres do korespondencji:
NetSales
Cube Group S.A.
Wawelska 14
02-061 Warszawa


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie

Jeśli Twoja witryna nie została dodana do naszej sieci oznacza, że nie spełnia wymagań jakościowych.

Możliwe przyczyny to m.in.: niska jakość wykonania strony, wykorzystanie ogólnodostępnych szablonów, zawartość skopiowana z innych witryn, mała ilość lub brak wartościowej treści, brak aktualizacji, zamieszczenie treści pornograficznych, nawołujących do przemocy, mających na celu segregację rasową lub naruszających prawo polskie, zaplecze SEO, bądź farmy linków.

W takim przypadku rekomendujemy weryfikację witryny, jej poprawę i ponowną rejestrację.

Zastrzegamy sobie prawo do niepodawania konkretnego powodu spośród wyżej wymienionych.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie

Tak. Możesz to zrobić logując się na swoje konto i wybierając Zmień hasło w zakładce Moje konto.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie
Nie. W codziennej komunikacji z Wydawcami wykorzystujemy właśnie e-maile. Na podany w koncie adres otrzymasz od nas zaproszenia do emisji programów, informacje o ich zakończeniu, o nowościach oraz inne komunikaty, które mogą okazać się dla Ciebie bardzo istotne. Prosimy o bieżącą obsługę adresu e-mail zgłoszonego w koncie.
Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie

Tak, możemy udostępnić taką funkcjonalność. W tym celu prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy, dostępny tutaj.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie
Nie. Jeden Wydawca może mieć wyłącznie jedno konto. W przypadku posiadania więcej niż jednego aktywnego konta należy się liczyć z permanentnym zablokowaniem jednego z nich.
Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie

Tak. Po zalogowaniu na swoje konto, w zakładce Moje konto wybierając Skasuj konto. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku Twoje konto zostanie nieodwracalnie usunięte.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie

Przyczyn może być wiele. Możliwe powody: zgłoszenie do sieci zostało odrzucone, zgłoszony adres e-mail jest niepoprawny, dane podane na koncie są nieprawdziwe, konto zostało zablokowane z powodu rażących naruszeń regulaminu. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy znajdujący się tutaj.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie