FAQ

Aby rozpocząć z nami współpracę należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny tutaj. W ciągu trzech dni roboczych zweryfikujemy Twoje zgłoszenie i dodamy Cię do naszej sieci. Od tego momentu zaczyna się nasza współpraca.

Jeżeli jesteś wydawcą pomożemy Ci w doborze odpowiednich programów, a także zaakceptujemy Twoje zgłoszenie do wybranych wspólnie kampanii.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie

Tak, NetSales współpracuje z osobami nieprowadzącymi działalności gospodarczej. W przypadku tej grupy rozliczenia realizowane są na podstawie rachunku dostępnego w Panelu Płatności.

Do końca lutego przyszłego roku wyślemy do Ciebie PIT-8C za rok obecny, aby umożliwić Ci dokonanie rozliczeń z Urzędem Skarbowym.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie
Współpracujemy tylko z osobami pełnoletnimi. Jeśli nie masz ukończonych osiemnastu lat zalecamy rejestrację konta na prawnego opiekuna.
Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie
Jeśli jesteś osobą fizyczną nieprowadzącą działalności nie możesz rozpocząć z nami współpracy, gdyż rozliczamy Twoje zarobki w Urzędzie Skarbowym w Polsce. Jeśli posiadasz firmę zarejestrowaną za granicą, możesz rozpocząć z nami współpracę.
Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie
Powodów może być wiele. Po pierwsze wydawca, który zgłasza się do naszej sieci musi dysponować powierzchnią reklamową jak np. strona internetowa, blog, FanPage, baza mailingowa czy działania w AdWords.

Zgłaszane powierzchnie muszą także spełniać pewne kryteria jakościowe jak: regularne aktualizacje, dobra jakość wykonania strony, wysoka liczba odsłon strony, brak treści pornograficznych czy treści naruszających polskie prawo, brak farmy linków itp.

Jeżeli Twoja strona została odrzucona, zachęcamy do jej weryfikacji i poprawy. Po dostosowaniu strony do wymagań sieci możesz ponownie przesłać zgłoszenie.

Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie

Nie. Możesz umieszczać reklamy w formie postów na prowadzonym przez Ciebie blogu, Fanpage'u na Facebooku, wysyłać mailingi do swojej bazy danych lub wykorzystywać systemy reklamowe (np. AdWords, Social Ads). W opisie naszych programów możesz dowiedzieć się jaki rodzaj emisji reklamy jest dozwolony.

Pamiętaj - każda wykorzystywana do emisji programów powierzchnia reklamowa musi być zgłoszona i zaakceptowana przez naszą sieć w danym programie. W momencie zgłoszenia chęci brania udziału w nowym programie należy podać miejsca emisji danej kampanii.


Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie
Nie. Nie wymagamy wyłączności na Twoje powierzchnie reklamowe. Oznacza to, że na swojej stronie możesz emitować również reklamy z innych sieci czy też systemów reklamowych takich jak np. AdSense.

Pamiętaj jednak, że strona na której znajduje się zbyt wiele reklam jest mało atrakcyjna dla użytkownika. Reklamy powinny być dobrze wkomponowane w stronę i nie zasłaniać jej treści.

Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie